logo

Bekijk alle vacatures

DEVOPS Engineer (Technisch Applicatie beheer)

's-Hertogenbosch, Noord-Brabant
Omschrijving

De meeste transacties vinden tegenwoordig plaats via de smartphones en internet. Zonder onze systemen kunnen de klanten van onze merken onmogelijk hun betalingen regelen, hun saldo checken of bijvoorbeeld geld overmaken naar hun spaarrekening. Wij hebben tot soms wel 2000 klantcontacten per minuut. De applicaties van ons team dragen eraan bij dat we de continuïteit en de veiligheid van die transacties kunnen blijven waarborgen. Daarnaast beheren we systemen waar andere teams hun web services / micro services op kunnen laten draaien. Als team zorg je er samen voor dat deze systemen 24/7 in de lucht blijven.

Na de dagelijkse stand-up ga je aan de slag met het oplossen van backlogitems. Zo komt het voor dat je oplossingen bedenkt om de veiligheid van de applicaties te bewaken. Of dat jij je richt op de automatisering van beheertaken. Ook is het mogelijk dat je een uitgewerkt idee van een collega-applicatiebeheerder doorvoert in de applicaties en hierover overleg voert met platform engineers en development engineers. Verder ben je één werkdag per week de ‘officer of the day’. Hierbij los je, eventueel met hulp van collega’s, incidenten op die centraal via email, ons teams kanaal of ons support systeem binnenkomen.

Ontwikkelingen in finance gaan razendsnel. Denk aan het Instant Payments-systeem, waarbij bedragen binnen vijf seconden op de rekening van de ontvanger staan, ook bij een andere bank. Bancaire systemen zullen steeds meer worden opgebouwd uit micro services, waardoor we zeer snel kunnen releasen en de klant kunnen voorzien van nieuwe functionaliteiten. Bij ons krijg je alle kansen om hiervoor zelf met ideeën en voorstellen te komen. En wil je graag doorgroeien tot database-administrator, system-engineer of IT-architect? Dan werken we daar graag aan mee. Dat is het voordeel van zo’n grote: er is ontzettend veel mogelijk!

Hoe ziet je team eruit ?


Jij maakt deel uit van het agile-team DEVOPS Engineers. We werken veel vanuit thuis, maar komen als team ook wekelijks samen op ons kantoor in Den Bosch. Samen met hen en een IT-architect zorg jij dat de systemen up and running zijn én blijven. We werken hierbij nauw samen met onze Product Owner. De betrokkenheid is groot bij iedereen. Dat moet ook wel; alleen zo lossen we storingen zo snel mogelijk op. Daarnaast hebben we allemaal maximaal één keer per vijf week storingsdienst, waarbij we buiten kantoortijd bereikbaar zijn voor het oplossen van incidenten. Binnen het team sparren we graag met elkaar en spreken we elkaar op zaken aan als dat nodig is. Je werkt in een informele sfeer; we zijn graag op de hoogte van elkaars wel en wee en organiseren uitjes.

Jouw kwaliteiten

Veel collega's maken gebruik van de systemen welke jij en je team beheren. Een grote verantwoordelijkheid dus. Jij begrijpt dat het soms nodig is een stapje extra te zetten om de continuïteit van de applicaties te waarborgen. Jouw taken voer je zorgvuldig en zelfstandig uit. Verder volg je met enthousiasme de laatste ontwikkelingen in je vakgebied en vind je het leuk om deze kennis te delen, zowel met de collega's uit je team als andere collega’s binnen onze organisatie.
•            Hbo werk- en denkniveau.
•            Ervaring met AIX, Linux (RHEL).
•            Kennis van CD/CI en/of Automated Testen is een pré.
•            Kennis van Ansible, ELK en/of springboot is een pré.
•            Affiniteit met de agile-werkwijze.

 
Voor reactie en/of vragen over deze opdracht, neem contact op met:
Mohammed Eharruyen | mohammed.eharruyen@sltn.nl | 06-54781644
 

Meer vacatures

Solution architect
Support Engineer
Senior Netwerkbeheerder

Deel deze vacature

Powered by